Historie RS Máj
Rekreační středisko je Vám k službám

RS Máj navštěvujeme od roku 2006 s červencovými běhy našich táborů. Na podzim roku 2010 se nám podařilo získat areál pod naši patronaci a ihned jsme zahájili kompletní rekonstrukci všech ubytovacích, společenských a jídelních prostor.

V současné době se na vylepšení a zvelebení celého areálu stále pracuje. Na vylepšení střediska se navíc může podílet každý z našich rekreantů, a to možností ohodnocení nejen našeho personálu, ale i zázemí jako takového. Všech Vašich rad si nesmírně ceníme a středisko se snažíme vytvořit tak, abyste se do něj vždy vraceli s úsměvem na tváři a těšili se společně s námi ze zážitků, které tu můžete, ať již pod našim vedením nebo zcela ve své režii, prožít.

Pevně věříme, že Vás změny potěší a přispějí ke zlepšení pobytu jak našich dětí, tak široké veřejnosti! Budeme se těšit na Vaši návštěvu :o).Rezervace Vašich akcí pro sezónu 2020 jsou již v plném proudu. Chcete v jednom z našich rekreačních středisek prožít školu v přírodě, letní tábor, adaptační kurz, školní výlet nebo třeba jen rodinnou dovolenou? Pak neváhejte a zarezervujte si své místo včas, některé termíny se již velmi rychle plní.

Těšíme se na Vás!

 

Duben (30,0 %)
Květen (90,0 %)
Červen (90,0 %)
Červenec (100,0 %)
Srpen (60,0 %)
Září (30,0 %)