Historie agentury HAUL
Rekreační středisko je Vám k službám

Agentura HAUL byla založena roku 1992 za účelem pořádání dětských táborů a akcí pro děti a mládež. Sídlo firmy se nachází v Ústí nad Labem. Jejím zakladatelem a majitelem je Ing. Marek Hanuš. Ve své činnosti klade velký důraz na poskytování kvalitních služeb svým klientům, kteří se na něj s důvěrou obrátí – ať už dětem, rodičům, školám, sportovním sdružením nebo firmám. Hlavními činnostmi agentury je provoz rekreačních středisek, pořádání dětských táborů, škol v přírodě na klíč s veškerým komfortem, párty akcí a ozvučování veškerých akcí dětského, sportovního či kulturního typu.

Za 29 let působnosti její pracovníci připravili nezapomenutelné prázdniny pro téměř 40 000 dětí a ve střediscích se zrekreovalo více než 100 000 klientů. Velmi potěšitelná je jejich zhruba 55% návratnost.
I přes určitou masovost těchto akcí si firma udržuje i nadále svou vysokou úroveň.

V roce 2002 rozšířila agentura podnikatelskou činnost o provoz rekreačního střediska Úsvit ve Vanově 
u Telče, kde jsou některé její aktivity pořádány. Tento objekt je svou povahou určen především pro dětské
a sportovně zaměřené rekreace.

Od podzimu 2010 má také pod svou patronací RS Máj v Plasích u Plzně. Středisko od té doby prošlo kompletní rekonstrukcí a stále se vylepšuje. Jeho návštěvníci se každý rok mohou těšit na něco nového. 

V roce 2012 agentura přijala další středisko v obci Levín - Horní Vysoké nedaleko Litoměřic.

V sezóně 2014 přišlo větši rozšíření, a sice na střediska Lubenec, okres Louny a druhého, na úplně opačné straně republiky - nedaleko od Frýdku Místku Palkovické Hůrky

Posledním rozšířením bylo v roce 2019 rekreační středisko Lites u Mnichova Hradiště.

 

Rezervace Vašich akcí pro sezónu 2020 jsou již v plném proudu. Chcete v jednom z našich rekreačních středisek prožít školu v přírodě, letní tábor, adaptační kurz, školní výlet nebo třeba jen rodinnou dovolenou? Pak neváhejte a zarezervujte si své místo včas, některé termíny se již velmi rychle plní.

Těšíme se na Vás!

 

Duben (30,0 %)
Květen (90,0 %)
Červen (90,0 %)
Červenec (100,0 %)
Srpen (60,0 %)
Září (30,0 %)